Informácia o pracovnej pozícii

Miesto práce

Topoľčany

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok

Termín nástupu

ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • v rámci nákupnej činnosti dohliadať na nakládku živej hydiny, kontrolovať jej hrubú hmotnosť a obsluhovať nakladacie a vážiace zariadenie
  • kontrolovať funkčnosť nakladacieho a vážiaceho zariadenia
  • nahlasovať okamžite nadriadeným poruchy na nakladacom a vážiacom zariadení
  • udržiavať čistotu na nakladacom a vážiacom zariadení
  • každú zistenú závadu na vozidle ihneď hlásiť vedúcemu dopravy

Minimálne požadované vzdelanie

  • stredné odborné vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

  • informačná gramotnosť
  • vodičské oprávnenie sk. B
  • vodičské oprávnenie sk. T
  • doklad obsluhy stavebných strojov TR9 + prax
  • ochota pracovať aj v noci

Požadovaná prax

  • aspoň 1 rok

Zamestnanecké výhody, benefity

  • dovolenková a Vianočná odmena.
  • náborový bonus 300 € za odporučenie nového zamestnanca.
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách, pri odchode do SD .
  • zvýhodnený nákup hydinového mäsa.
  • masáže a pedikúra, týždenné kúpeľné pobyty za zvýhodnené ceny.
  • poskytnutie stravy za 0,50 €.
  • pracovné voľno s náhradou mzdy nad ráme Zákonníka práce.

Mzdové podmienky

Základná mzda 3,53- € (brutto) / hodinu

Priemerný hrubý príjem 1 150 €.