map-pin
Place

Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

clock
Employment

plný úväzok

money
Average salary

Do 1300€

calendar
Onset

ihneď

Mzdové podmienky

800 – 1 300 EUR/mesiac

Základná mzda 800,- € + 50 % prémie + 100,- € odmena závislá od dochádzky

Informácia o pracovnej pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
  • plnenie stanoveného obchodného plánu spoločnosti
  • zodpovedný za platobnú disciplínu zverených zákazníkov
  • administratíva: denná činnosť v regióne, monitoring konkurencie, plánovanie vlastných trás, cenové ponuky.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • firemný automobil aj na súkromné účely,
  • mobilný telefón, tablet, internet,
  • flexibilný pracovný čas,
  • školenia, teambuilding, motivačné súťaže,
  • zvýhodnený nákup tovaru,
  • dovolenkové a vianočné prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy

Informácie o výberovom konaní

Obchodný zástupca bude pracovať v okresoch Turčianske Teplice, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý
OS Android – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Contact us

Kariéra formulár - EN

* Required fields