Pestovanie rastlín

Výroba krmiva

Rozmnožovací chov

Liahnutie kuriatok

Výkrm v uzavretých, veterinárne kontrolovaných chovoch

Kvalitne spracované a vzduchom chladené mäso

Distribúcia

Spokojní zákazníci

Pestovanie rastlín

Ako prvá bola pšenica a kukurica, ktoré tvoria hlavnú zložku krmiva našich kuriatok

Výroba krmiva

Výber a zloženie kŕmnych zmesí je neustále behom výroby kontrolovaný tak, aby bolo krmivo pre naše kuriatka vždy čo najhodnotnejšie. Pri výbere kŕmnych zmesí dávame prednosť kukurici a pšenici aj preto, že spomedzi obilnín majú najlepšiu výživovú hodnotu a zároveň nízky obsah vlákniny, čo je pri výkrme kuriatok výhodou.

Rozmnožovací chov

Znášanie vajíčok prebieha na farmách za prísnych podmienok v uzavretých chovoch. Po znesení sú oplodnené vajíčka odvážané do moderných liahní.

Liahnutie kuriatok

Naša spoločnosť využíva väčšinou liahnutie vo vlastnej modernej liahi, kde sú kontrolované hodnoty teploty a vlhkosti. V dvadsiaty prvý deň sa vyliahnu malé žlté kuriatka, ktoré sú následne prevezené v klimatizovaných autách na farmy.

Výkrm v uzavretých, veterinárne kontrolovaných chovoch

Optimálne podmienky, dostupnosť kvalitného krmiva, vody a klimatizácie na farmách sú faktory, ktoré zásadne ovplyvňujú výslednú kvalitu našich kurčiat a ich mäsa.

Kvalitne spracované a vzduchom chladené mäso

Jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú kvalitu a bezpečnosť mäsa je aj tunelové chladenie prúdom chladného vzduchu. Ďalšími krokmi, ktoré nasledujú po spracovaní a naporcovaní mäsa, je balenie na klasické tácky, alebo do ochrannej atmosféry.

Distribúcia

Rýchlosť a kvalita spracovania sú faktory, na ktorých nám záleží.. Vďaka vlastnému rozsiahlemu vozovému parku vieme zabezpečiť rozvoz našich výrobkov 6 dní v týždni v rámci Slovenskej Republiky.

Spokojní zákazníci

Odmenou za naše úsilie ste Vy, naši spokojní zákazníci.

Aktuality

17. júna 2019

Súboj blogerov

Súboj blogerov spoznal svojho víťaza! Ak ste zvedaví, ktorý exotický recept získal najviac hlasov poroty, pozrite si video z varenia:...